Talking Gina the Giraffe

Talking Gina the Giraffe 1.2.4

Po co Ci pies, lepsza żyrafa!

Zalety

  • Sympatyczna gadająca żyrafa
  • Podobna do Talking Tom Cat
  • Zabawa w klaskanie

Wady

  • Niebezpieczeństwo narażenia się drwiny

Bardzo dobry
8

Talking Gina the Giraffe to sympatyczna, wirtualna żyrafa dla telefonów Android. Twoim zadaniem jest dbanie o nią i sprawienie, by była szczęśliwa. Jeśli nudzisz się i chcesz aby ktoś Cię rozerwał to pobierz Talking Gina the Giraffe.

Po sukcesie gadającego kota Talking Tom Cat nadeszła moda na inne interaktywne zwierzęta na Android. Jedną z nich jest Talking Gina the Giraffe, przypominająca popularne kiedyś Tamagotchi. W odróżnieniu od nich potrafi ona powtarzać to co do niej mówisz.

Gadającej żyrafie należy poświęcać czas. Można na przykład się z nią bawić grając w grę Patty Cake. Polega ona na wspólnym klaskaniu z żyrafą. Zalecamy czynić to raczej w domowym zaciszu, inne osoby mogą po prostu nie zrozumieć dlaczego klaszczesz do telefonu. Jeśli żyrafie doskwiera pragnienie, możesz napoić ją sokiem, za co obdarzy Cię soczystym całusem.

Jeśli cieszą Cię postępy Twojej żyrafy, możesz zamieścić jej zdania w serwisach społecznościowych. Wirtualna gadająca żyrafa w telefonie i tablecie Android to dobre rozwiązanie dla osób pragnących posiadać egzotyczne zwierzę w polskich warunkach mieszkaniowych. Jeśli podobał Ci się Talking Tom Cat, pobierz i wypróbuj Talking Gina the Giraffe.

Talking Gina the Giraffe

Download

Talking Gina the Giraffe 1.2.4

Opinie użytkowników o Talking Gina the Giraffe